Dni Otwarte w Szkole Gestalt

Witaj Szkoło Gestalt!

Doskonała okazja, aby zgłębić tajniki jednej z najbardziej popularnych i skutecznych metod psychoterapii humanistycznej.

Podczas Dni Otwartych uczestnicy będą mieli możliwość:

1. Poznać historę, filozofię i podstawowe zasady terapii Gestalt, która kładzie nacisk na: świadomość, życie tu i teraz, oraz na odpowiedzialność za własne życie.
  2. Wziąć udział w warsztatach i ćwiczeniach prowadzonych przez doświadczonych terapeutów i trenerów, co pozwoli na praktyczne doświadczenie Gestaltu.
  3. Spotkać się z trenerami i administracją Szkoły Gestalt którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące metody psychoterapii Gestalt oraz kształcenia w naszej szkole.
  4. Poznać strukturę i program nauczania Szkoły Gestalt, w tym informacje o kursach, warsztatach, oraz ścieżkach certyfikacji dla przyszłych terapeutów.

Spotkanie jest skierowane do osób, które:

• chcą podnieść swoje kompetencje zawodowe,
  • chcą poszerzyć profesjonalny aspekt pracy psychoterapeuty,
  • rozważają możliwość zmiany ścieżki zawodowej i rozpoczęcie kształcenia psychoterapeutycznego.

Dni Otwarte to także świetna okazja, aby poznać naszą społeczność – zarówno obecnych studentów, jak i absolwentów Szkoły Gestalt, którzy chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami i perspektywami na temat kształcenia i pracy terapeutycznej.

Spotkają się z Tobą:

Jolanta Cieplińska – psychoterapeutka, superwizorka, trenerka, tutor studentów oraz specjalistka ds. programowych.

Wojtek Zagórski – absolwent Szkoły, aktualnie trener i psychoterapeuta

Anna Rykaczewska – dyrektor Szkoły

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację poprzez formularz, który znajduje się pod opisem 🙂

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zbliżyć się do świata Gestalt i odkryć, jak ta metoda może pozytywnie zmieniać i oddziaływać na jakość życia Twojego i życia osób dla Ciebie ważnych.

Do zobaczenia!

Zostaw swój komentarz