Ludzie, pasja, rozwój

Szkoła Psychoterapii Gestalt

Witaj w Serwisie Szkoły Psychoterapii Gestalt. Miejscu, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem. Jesteśmy dynamiczną instytucją edukacyjną, oddaną misji kształcenia przyszłych psychoterapeutów w nurcie Gestalt.

Nasza historia zaczęła się w 2016 roku, gdy postanowiliśmy stworzyć miejsce, które nie tylko oferuje wysokiej jakości edukację, ale także inspiruje i rozwija pasję do psychoterapii Gestalt. Od tamtego czasu nieustannie dążymy do dostarczania kompleksowej, nowoczesnej i praktycznej wiedzy, umożliwiając naszym uczestnikom pełen rozwój w obszarze psychoterapii.

W naszej szkole doświadczeni trenerzy i praktycy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, umożliwiając naszym uczestnikom zdobycie nie tylko teoretycznych podstaw, ale także praktycznych umiejętności niezbędnych w świecie psychoterapii. Jesteśmy przekonani, że jakość naszej edukacji przekłada się na jakość pracy psychoterapeutycznej, dlatego z pasją dbamy o rozwój każdego uczestnika naszych programów.

Dołącz do naszej społeczności i razem odkrywajmy tajniki psychoterapii Gestalt, tworząc przestrzeń do rozwoju, zrozumienia siebie i innych oraz budowania trwałych relacji terapeutycznych.

Ludzie

Trenerzy i Studenci - to dla nich i z nimi tworzymy rzeczywistość Gestalt

Pasja

Główny motor naszej pracy

Gwarancja Rozwoju

Dla Ciebie i dla nas

To oznacza, że certyfikat ukończenia naszej Szkoły pozwala na szybkie ubieganie się o certyfikat psychoterapeuty nurtu Gestalt u:

Szkoła kładzie nacisk na rzetelność, uczciwość i odpowiedzialność w swoich działaniach. Etyczne wartości są ściśle przestrzegane we wszystkich aspektach szkolenia psychoterapeutycznego i pracy z klientami.

Oto kodeksy, których zasady przenikają rzeczywistość Szkoły Psychoterapii Gestalt.

Kodeks Etyczny EAGT

Kodeks Etyczny PTPG

Jaka jest nasza misja?

Zależy nam na rozwoju

Na Twoim rozwoju. Rozwój własny jest podstawą do tego, żeby pomagać rozwijać się innym. Pomagamy się rozwijać. Rozwija(j)my się razem.

Odkryj szkolenia, jakie realizujemy:

zespół

Wyróżniają nas nasi Trenerzy

W Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie współpracujemy z wyjątkowymi certyfikowanymi trenerami, doświadczonymi psychoterapeutami oraz uznanymi superwizorami nurtu Gestalt. Każdy z nich wnosi do Szkoły swoje bogate doświadczenie i unikalną specjalizację, tworząc zróżnicowany i kompetentny zespół ekspertów.

Podczas prowadzonych zajęć nasi uczestnicy mają niepowtarzalną okazję do praktycznego doświadczania zasad i działania Gestaltu. Dzięki tym praktycznym sesjom stają się świadkami i aktywnymi uczestnikami procesu uświadamiania, który prowadzi do otwarcia się na siebie i innych.

Piotr Zawadzki

Superwizor i Trener

Marzena Śniarowska-Tlatlik

Starsza Trenerka i Superwizorka

Krystyna Waszkowska-Wójcik

Starsza Trenerka, Superwizorka, Twórczyni SPDIM

Jolanta Cieplińska

Superwizorka, Trenerka, Opiekunka ds. Studenta

Sebastian Kantor

Superwizor i Trener
Masz jakieś pytanie?

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij poniższy formularz a my w przeciągu 1-2 dni roboczych odpowiemy na Twoje zapytanie.

Wybierz z listy szkolenie, na które chcesz aplikować: