Skip to content Skip to footer

nasze szkolenia

Szkoła Superwizorów

Szkolenie, które efektywnie przygotuje Cię do pełnienia roli Superwizora, pozwoli Ci nabyć wiedzę, umiejętności i narzędzia w zakresie superwizji, a także umożliwi ubieganie się o Certyfikat Superwizora EAGT.

dlaczego

Warto?

Atuty Szkoły Superwizorów

Stawiasz na Rozwój Zawodowy

Program naszej Szkoły spełnia wszystkie wymogi EAGT niezbędne do certyfikacji superwizora (wszystkie godziny praktyki w roli superwizora, hiperwizja, zajęcia metodologiczne: zawarte są w programie Szkoły).

Pracujesz z ekspertami

Trenerzy to doświadczeni i uznani w świecie psychoterapii Gestalt psychoterapeuci, nieustająco zaangażowani w praktykę superwizyjną:Jay LevinChristine StevensKrystyna Waszkowska-Wójcik
Zastanawiasz się,

Czy Szkoła Superwizorów jest dla Ciebie?

Na Szkołę Superwizorów zapraszamy doświadczonych psychoterapeutów również innych nurtów. 

czego się dowiesz:

Program Szkoły Superwizorów

Zrealizowane godziny pozwolą Ci biegać się certyfikat EAGT bez dodatkowych treningów lub warsztatów

Demonstracji pracy superwizora, praktyki w zakresie superwizji psychoterapii

Teorii, m.in.

 • typy i funkcje superwizji, 
 • umiejętności superwizora,
 • kategorie interwencji,
 • etyka i wyzwania podczas superwizji,
 • eksperyment i kreatywność w superwizji Getalt,
 • modele superwizji grupowej

Hiperwizji

Spotkasz

3 cenionych i uznanych Trenerów

Uzyskała stopień magistra z Psychoterapii Gestalt, dyplom z Superwizji Klinicznej. Magister Stosowanych Nauk Społecznych, a w 2014 roku uzyskała dyplom z wyróżnieniem I stopnia w zakresie Sztuk Pięknych. Wykorzystuje kreatywność i sztukę w sesjach terapeutycznych.

Jej doktorat zaowocował pracą naukową, przygotowującą program studiów magisterskich z psychoterapii Gestalt.

Pracuje w Instytucie Metanoia w Londynie, gdzie była egzaminatorem wewnętrznym Uniwersytetu Middlesex. Egzaminuje również na uniwersytetach w Nottingham i Derby.

Christine prowadzi wiele indywidualnych superwizji, a także superwizuje praktykę zawodową skupiający się na krótkoterminowej terapii Gestalt w Nottingham od 2000 roku.

W 2016 r. współredagowała Making Research Matter, prezentując oparte na praktyce badania w zakresie psychoterapii i poradnictwa. Stworzyła również projekt użyty na okładce.

Od ponad dziesięciu lat jest redaktorem British Gestalt Journal.

Dyplomowana superwizor, wieloletnia dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Ukończyła szkolenie w psychoterapii Gestalt oraz psychoterapii psychodynamicznej (CM UJ) i arteterapii. Certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (PTPG), European Association for Psychotherapy(EAP) i Polskiej Federacji Psychoterapii. W pracy psychoterapeutyczne j integruje Terapię Gestalt z technikami arteterapeutycznymi i „body therapy”.Poprzez uświadomienie i doświadczanie w relacji pracuje nad zmianą,której pacjent potrzebuje. Od kilku lat rozwija i propaguje psychoterapię Gestalt w pracy z dziećmi i młodzieżą, w modelu V.S. Oaklander. Prowadzi superwizję dla psychoterapeutów, pedagogów, wychowawców.

Jay studiował terapię Gestalt u Erv i Miriam Polster i posiada certyfikat Gestalt Therapy Institute of Los Angeles (GTILA) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt (EAGT). Współpracuje z American Counseling Association (ACA). Jest dyrektorem ds. Szkoleń w Gestalt Institute of the Gulf Coast (GIGC).

Jego zainteresowanie tym, jak wartości kształtują zachowanie osobiste oraz interwencje terapeutyczne, znajduje odzwierciedlenie w publikowanych artykułach, które ukazują jego wizję bardziej gościnnego świata. Ważnym aspektem jego życia zawodowego jest jego ciągła współpraca z Gestalt Associates w Los Angeles (GATLA), gdzie należy do grona wykładowców gościnnych od ponad 30 lat.

Superwizor, terapeuta i trener prowadzący wiele warsztatów na całym świecie.

jakie są

Warunki przyjęcia na Szkołę Superwizorów

 • Minimum 5 letnie doświadczenie pracy psychoterapeutycznej.
 • Posiadanie certyfikatu psychoterapeuty.
 • Pozytywne przejście procedury rekrutacyjnej. 
kiedy startuje

Najbliższa Edycja

 • W tym momencie zostały zamknięte zapisy na 2 Edycję. 
 • Będziemy informować na bieżąco o możliwościach zapisu na 3 Edycję. 
Opłaty
 • Opłata za Szkołę Superwizorów wynosi w sumie 16 499 PLN.
 • Opłata wpisowa to 3 999 PLN opłacana 7 dni po podpisaniu umowy.
 • Opłata wpisowa jest dla nas ostatecznym potwierdzeniem chęci uczestnictwa w Szkole.
 • Następnie 5 rat po 2500 PLN (przed każdym stacjonarnym spotkaniem)
Jak się zgłosić?

Wypełnij poniższy formularz

Odezwiemy się do Ciebie w przeciągu 1-2 dni roboczych. Wyślemy Ci wtedy link do systemu rekrutacyjnego.

  Wybierz z listy szkolenie, na które chcesz aplikować: