Trener

Wojciech Zagórski

Przeżywanie, czułość, spokojne serce - 3 słowa, które najlepiej oddają modalność Gestalt

Gestalt zaskakuje mnie tak jak codzienność, czasami zmusza mnie do zatrzymania i zastanowienia czego potrzebuję, do zadawania pytań, czasami zachwyca swoim pięknem ale co najistotniejsze to ciągle inspiruje.

Jestem absolwentem wydziału psychologii SWPS oraz certyfikowanym psychoterapeutą Gestalt. Od ponad pięciu lat pracuje z klientami indywidualnie.

Szkolenie w zakresie psychoterapii Gestalt odebrałem w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Posiadam certyfikaty psychoterapeuty EAGT. Współprowadziłem szkolenia grupowe, a także towarzyszyłem jako koterapeuta na treningach terapeutycznych.

Oprócz regularnej superwizji biorę udział w licznych warsztatach i szkoleniach aby dbać o swój rozwój i stale podnosić jakość mojej pracy z klientami.

Prywatnie:

Jestem ojcem syna i córki oraz szczęśliwym mężem. Wraz z żoną uwielbiamy jeździć na rowerach, podróżować i dobrze się razem bawić.

Address: Zieleniecka 15/411, Ząbki