Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rok Rozwojowy również we Wrocławiu!

Startujemy w październiku...

Z ogromną przyjemnością informujemy, że od października 2024 roku nasza Szkoła Psychoterapii Gestalt rozpocznie swoją pierwszą edycję Roku Rozwojowego we Wrocławiu. Inicjatywa ta jest wynikiem naszych ciągłych starań o rozszerzenie dostępu do wysokiej jakości edukacji i wsparcia w dziedzinie psychoterapii, a jej uruchomienie we Wrocławiu stanowi dla nas szczególny powód do satysfakcji.

Rok rozwojowy został zaprojektowany z myślą o osobach, które pragną pogłębić swoją świadomość siebie i rozwijać umiejętności interpersonalne, co jest kluczowe zarówno w życiu osobistym, jak i profesjonalnym. 

Kurs będzie prowadzony przez doświadczonych trenerów i terapeutów, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Uczestnicy mogą spodziewać się intensywnego roku pełnego warsztatów, sesji grupowych oraz indywidualnych konsultacji, które będą prowadzone w atmosferze szacunku, akceptacji i otwartości.

Zapisy już się rozpoczęły, a liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do szybkiego kontaktu z naszym biurem rekrutacji, aby zapewnić sobie miejsce w tej wyjątkowej edycji.

Jesteśmy przekonani, że Rok Rozwojowy we Wrocławiu będzie inspirującym doświadczeniem, które nie tylko przyczyni się do rozwoju osobistego uczestników, ale również wzbogaci lokalną społeczność o nową perspektywę i umiejętności w zakresie rozumienia siebie i innych.

Zostaw swój komentarz