Zapraszamy na jesienne edycje Roku Rozwojowego w Warszawie

Trwa jesienny nabór do nowych grup Roku Rozwojowego w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie!

Jeżeli chcesz poznać praktyczne i teoretyczne aspekty nurtu Gestalt, lepiej rozumieć siebie i innych a w przyszłości samodzielnie prowadzić psychoterapię, to idealny moment, aby wykonać pierwszy krok.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

• Profesjonalna kadra: nasz zespół składa się z praktyków nurtu Gestalt z wieloletnim doświadczeniem;
  • Holistyczne podejście: stawiamy na rozwój osobisty i zawodowy, integrując różne aspekty psychoterapii Gestalt;
  • Praktyczne zajęcia: program obejmuje zarówno teoretyczne, jak i praktyczne warsztaty, które pozwolą Ci wykorzystać poznane umiejętności w realnych sytuacjach;
  • Przyjazna atmosfera: tworzymy wspierającą społeczność, która sprzyja nauce i budowaniu relacji.

Dla kogo jest Rok Rozwojowy?

Rok Rozwojowy jest skierowany do wszystkich osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z psychoterapią Gestalt. Warunkiem przyjęcia jest wyższe wykształcenie (minimum licencjat).

Terminy:

Edycja 0/50: start 03.10.2024
Edycja 0/51: start 24.10.2024
Edycja 0/52: start 07.11.2024

Zajęcia odbywają się w Szkole Psychoterapii Gestalt na ulicy Filona 16 w Warszawie.

Dołącz do nas!

Zostaw swój komentarz