Skip to content Skip to footer

Trenerka

Małgorzata Małas

Dlaczego właśnie Gestalt?

W pracy Gestaltowskiej niezmiennie pasjonuje mnie wolność. Kierunek ten, jak większość najlepszych ścieżek w moim życiu, wybrałam intuicyjnie, idąc za czuciem serca.

Gestalt wg mnie to filozofia życia. Po zanurzeniu w tej wodzie, zaczyna się droga do siebie.

Biografia

Jestem certyfikowaną w EAGT psychoterapeutką Gestalt. Ukończyłam Instytut Gestalt w Krakowie, Pedagogikę Specjalną z tytułem magistra, Szkołę Trenerów OPTA, fizjoterapię w Studium Medycznym w Warszawie oraz kurs Coaching NVC w Gdańsku.

Kilkanaście lat pełniłam funkcję prezesa zarządu w stowarzyszeniu PRO, gdzie z wielką przyjemnością lobbowałam na rzecz dostępu do psychoterapii i psychoedukacji osób mniej uprzywilejowanych, pozyskując na ten cel środki finansowe, organizując powiatowy punkt konsultacyjny dla rodzin, a także będąc terapeutką oraz trenerką warsztatów i treningów.

Od kilku lat współpracuję z Okręgową Izbą Lekarską w Warszawie, wspierając lekarzy w obszarze stresu i wypalenia zawodowego.

Głownie jednak realizuję się w mojej praktyce „Mała Sowa” w Warszawie, pracując z osobami dorosłymi i parami.

Zanim weszłam na ścieżkę pracy terapeutycznej, związana byłam ze sportem wyczynowym oraz fizjoterapią.
Od kilku lat pasjonuję się Improwizacją Kontaktową. Coraz bardziej doceniam ruch i somatykę, które wplatam w pracę z „ ja fizycznym” moich klientów.

Ukończyłam Choreografię eksperymentalną w Centrum w Ruchu i mam wielki apetyt, aby pracować psychoedukacyjne poprzez Performance.