Superwizorka i Trenerka

Karina Szczęsna

Dlaczego właśnie Gestalt?

“Ponieważ Gestalt psychoterapia jest czymś więcej niż metodą „leczenia”, ona proponuje nowy pogląd na świat i na relacje. Proponuje harmonijny rozwój osobistych zasobów, otwarty, twórczy i współdziałający styl życia, nową sztukę życia we wzbogaconym kontakcie”.

I dzień po dniu uczę się tego życia i takim życiem próbuje zarażać moich klientów, studentów i każdego napotkanego człowieka.

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt. Na co dzień pracuje z klientami indywidualnie, oraz parami w Poznaniu.

Stworzyłam i opiekuje się merytorycznie Ośrodkiem Psychoterapii Livart, gdzie współpracuje z psychoterapeutami różnych modalności oraz organizuje, program stażowy dla psychoterapeutów “Psychoterapeuci na start”, gdzie początkujący psychoterapeuci mogę zbierać swoje pierwsze doświadczenia pracy z klientem.

Szkolenie w zakresie psychoterapii Gestalt odebrałam w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie i zakończyłam je w 2013 roku.

Posiadam certyfikaty psychoterapeuty EAGT, EAP oraz PTPG. Od 2015 prowadzę bloga o psychoterapii i rozwoju osobistym. Gdzie dziele się swoją wiedzą i doświadczeniem, z klientami oraz psychoterapeutami.
Od 2020 mogę nazywać się autorką dwóch e-booków “ Przewodnik po opiece psychiatrycznej w Polsce” oraz “Szkoły Psychoterapii”.

Współtworzyłam kurs z wydawnictwem psychologii w praktyce; “Praca z zaburzeniami osobowości w gabinecie psychologa i psychoterapeuty, jak poprowadzić proces diagnostyczny”

Prywatnie;
Dumna mama dwójki wspaniałych młodych osób.

W związku, w którym z roku na rok, od 25 lat wspólnie, pracujemy nad tym, aby był to związek bezpieczny, satysfakcjonujący i szczęśliwy. I coraz częściej tego wspólnie doświadczamy.

Właścicielka psa rasy schroniskowej,Właścicielka psa rasy schroniskowej.

Address: Wierzbięcice 33/4, Poznan, Poland