Skip to content Skip to footer

Superwizor

Tomasz Rebeta

Motto mojej pracy:

na ciemnej stronie mojego księżyca

spotkałem drugiego człowieka

i poszliśmy razem przez kratery 

Biografia

Jestem psychoterapeutą i superwizorem psychoterapii Gestalt.

Z Gestaltem związałem się 30 lat temu . Swoje bazowe szkolenie odbyłem w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie ,z którym współpracowałem do 2015 roku. Jestem współzałożycielem Szkoły Psychoterapii Gestalt z siedzibą w Warszawie.

Przez Kilkanaście lat byłem redaktorem naczelnym czasopisma GESTALT. Swoją aktywność psychoterapeutyczną i superwizorską realizowałem również we Francji i w Gruzji . Obecnie prowadzę superwizję grupową i indywidualną. Swoją pracę superwizuję u superwizorów EAGT.

A teraz o certyfikatach. Posiadam certyfikaty : psychoterapeuty, trenera i superwizora ITG; psychoterapeuty i superwizora EGT oraz psychoterapeuty i superwizora PTPG.