Skip to content Skip to footer

Trenerka

Alicja Biłozor

W Gestalcie zaskakuje mnie coraz bardziej jego uniwersalność. Niegdyś nurt uważany za najbardziej adekwatny do leczenia nerwic jest tak naprawdę wszechstronnym narzędziem pomagającym ludziom z różnymi typami zaburzeń psychicznych. Jego siłą jest położenie nacisku na relację i jej wektorowość, co – jak wynika z mojej dotychczasowej praktyki – jest bazą, na której opieramy nasz dobrostan psychiczny. Bez tego ani rusz. Więc bez Gestaltu ani rusz.

Biografia

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt /PTPG i EAGT/. Ukończyłam czteroletnie szkolenie w Instytucie Gestalt w Krakowie. Obecnie prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną oraz grupowe działania rozwojowe i terapeutyczne. Przez długi czas aktywnie współpracowałam z Fundacją Nagle Sami w zakresie wspierania osób w żałobie, prowadziłam grupy wsparcia i stale pracuję indywidualnie z osobami po stracie bliskich. Zajmuję się w głównej mierze rozwojem i wsparciem osób dorosłych. Pracuję pod stałą superwizją, dbam o ciągłe poszerzanie mojej świadomości i wiedzy psychoterapeutycznej.

Moje korzenie zawodowe są związane z organizacjami biznesowymi, gdzie specjalizowałam się w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Od czasu do czasu wracam do działań diagnostycznych /Assessment i Development Center/ wspomagających rozwój indywidualny i zespołowy pracowników w firmach. Jestem również coachem ICF, certyfikowanym trenerem oraz doświadczoną konsultantką.

Prywatnie jestem kobietą szczęśliwą, która, jak każdy, miewa problemy i trudniejsze chwile. Jestem żoną fajnego faceta, mamą dwóch energicznych, coraz bardziej dorosłych młodych mężczyzn i przyjaciółką mojego psiska o imieniu Friki. „W górach jest wszystko, co kocham…” i nie ma w tym ani grama przesady. W moim świecie królują kobiety, cudowne przyjaciółki, góry, muzyka, książki i nieustające dążenie do życiowej równowagi.

Address: ul. Tęczowa 16/15, Wroclaw