Trenerka i Superwizorka

Zofia Domin-Dzikowska

Co jest dla niej ważne w jej pracy?

“W mojej pracy jako gestaltystki niezwykle ważna jest relacja jaką buduję wspólnie z klientem, klientką czy też osobą kliencką podczas sesji. Relację opartą na szacunku i zaufaniu. Każdy człowiek ma bowiem swoją historię do opowiedzenia oraz potrzebę bycia przyjętym i zaakceptowanym. Początek temu daje uznanie rzeczywistości każdej osoby – takiej jaka ona jest – i nie tylko przeze mnie, lecz przede wszystkim przez samego klienta, klientkę czy też osobę kliencką. To jest podstawą każdej upragnionej zmiany.

Jestem psychologiem i certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt (PTPG i EAGT) oraz superwizorką. Swoją praktykę rozwijam od 2012r.

Wykształcenie psychologiczne zdobyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (obecnie SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny), gdzie ukończyłam również Studium Pedagogiczne.

Natomiast 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne odbyłam w niegdysiejszym Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.

Następnie Szkołę Superwizorów ukończyłam w Szkole Gestalt w Warszawie, którą prowadzili: Christine Stevens, Jay Lewin i Krystyna Waszkowska-Wójcik.

Prowadzę indywidualnie procesy psychoterapeutyczne z osobami dorosłymi i młodzieżą oraz psychoterapię par, rodzin, jak również psychoterapię grupową oraz superwizję.

Oprócz swojej regularnej superwizji biorę udział w licznych warsztatach i szkoleniach aby dbać o rozwój swój własny jako człowieka a poprzez to stale podnosić jakość mojej pracy z klientami.

Jestem również trenerem, coachem i mentorem. Posiadam certyfikat Gestalt Practitioners in Organization (wydany przez EAGT, którego jestem członkiem) oraz jestem absolwentką VII edycji Otwartej Akademii Mentoringu (Certyfikat Mind Partners & Clutterbuck Partnership).

Doświadczenie płynące z pracy z liderami, zespołami oraz różnymi organizacjami umożliwia mi spojrzeć szerzej na człowieka jako całość, u którego równie istotny jest aspekt życia prywatnego jak i zawodowego.

Address: ul. Sobieskiego 110/3 - Dolny Mokotów, Warszawa