Superwizor i Trener

Mirosław Dudziński

Wierzę, że aby skutecznie pomagać innym ludziom trzeba mieć pewien poziom doświadczeń życiowych, zarówno tych dobrych jak i bolesnych.

Moje osobiste credo: To co czyni mnie człowiekiem, czyni mnie też skutecznym terapeutą.

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, trenerem oraz coachem ICC. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię par, coaching dla kadry zarządzającej oraz szkolenia i projekty rozwojowe dla firm. Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz 4 letnią Szkołę Psychoterapii i Treningu Grupowego w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Odbyłem staż w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii , Ośrodek Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej Hostel w Otwocku, pracując z dorosłymi i młodzieżą z różnymi zaburzeniami psychicznymi. Współpracowałem z Mazowieckim Szpitalem Psychiatrycznym Allenort w zakresie prowadzenia zajęć psychoedukacyjnych dla pacjentów. Jako psychoterapeuta Gestalt regularnie rozwijam swoją wiedzę podczas warsztatów z nauczycielami polskimi i zagranicznymi.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt (EAGT).

Phone: +48797229614
Address: Żoliborz-Krasińskiego 39/3, Warszawa