Superwizorka, Trenerka, Opiekunka ds. Studenta

Katarzyna Paluch

Wierzę, że proces terapeutyczny uzdrawia różne obszary naszego funkcjonowania, a uważna obecność psychoterapeuty daje możliwość wzmocnienia się oraz rozwoju potencjału, “It’s the relationship that heals, the relationship that heals, the relationship that heals – my professional rosary.” — Irvin D. Yalom

Jestem certyfikowaną psychoterapeuktą Gestalt (EAP) oraz superwizorką w trakcie szkolenia (wg standardów EAGP). Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.

Praktykę psychoterapeutyczną rozwijam od przeszło 10 lat. Współpracowałam z organizacjami pozarządowymi (Polska, Wielka Brytania) wspierającymi osoby cierpiące z powodu zaburzeń psychicznych i traumatycznych wydarzeń (handel ludźmi, uchodźstwo). Przez kilka lat moja praca związana była również z obszarem rozwoju pracowników i szkoleń.

Address: Al. Wyzwolenia 14a/136, 00-570 Warszawa