Terapia Gestalt jest dla mnie relacją i procesem szukania kontaktu z samym sobą, który pomaga w większym stopniu zrozumieć siebie oraz przywrócić sprawczość i poczucie odpowiedzialności za własne życie. Poznanie siebie, dobra relacja z samym sobą i bycie ze sobą w kontakcie jest dla mnie kluczem do odnajdowania i zaspokajania własnych potrzeb. Uważam, że każdy z nas posiada w sobie siłę do wspierania samego siebie i brania odpowiedzialności za własne życie; czasami trzeba jej tylko poszukać.
Pn - Pt 10:00 - 15:30
ul. Filona 16, 02-658 Warszawa

Biografia
Jestem psychoterapeutą Gestalt , certyfikowanym terapeutą Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt (EAGT – European Association of Gestalt Therapy). Ukończyłem czteroletni program Szkoły Terapii Gestalt w Warszawie. Z wykształcenia jestem psychologiem oraz trenerem warsztatu psychologicznego. Doświadczenie zdobywałem, współpracując z organizacjami pozarządowymi oraz pracując w różnych kontekstach pomocowych. 10 lat pracy z grupami pozwoliło mi doświadczyć siły i potencjału jaki zawarty jest w procesie grupowym.
Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, konsultacje dla rodziców oraz warsztaty dla terapeutów. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji. Bliskie jest mi podejście do trudności emocjonalnych z perspektywy psychosomatyki – pracuję z ciałem i świadomością cielesną, zgodnie z Gestaltowskim rozumieniem integracji doświadczenia, w którym ciało, emocje i myśli tworzą spójną całość.
Wolny czas spędzam uprawiając sport, spacerując i podróżując po świecie.