Trener

Jakub Krzyżanowski

Terapia Gestalt jest dla mnie relacją i procesem szukania kontaktu z samym sobą, który pomaga w większym stopniu zrozumieć siebie oraz przywrócić sprawczość i poczucie odpowiedzialności za własne życie. Poznanie siebie, dobra relacja z samym sobą i bycie ze sobą w kontakcie jest dla mnie kluczem do odnajdowania i zaspokajania własnych potrzeb. Uważam, że każdy z nas posiada w sobie siłę do wspierania samego siebie i brania odpowiedzialności za własne życie; czasami trzeba jej tylko poszukać.

Jestem psychoterapeutą Gestalt, psychologiem oraz trenerem warsztatu psychologicznego. Ukończyłem czteroletni program Szkoły Terapii Gestalt w Warszawie. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt EAGT (European Association of Gestalt Therapy). Swoje doświadczenie zdobywałem współpracując z organizacjami pozarządowymi, prowadząc warsztaty i konsultacje, a także będąc tutorem w wolnej szkole demokratycznej. Od 8 lat jestem związany ze szkołami działającymi w nurcie edukacji alternatywnej. 10 lat pracy z grupami pozwoliło mi doświadczyć siły i potencjału jaki zawarty jest w procesie grupowym. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży.

Wolny czas spędzam uprawiając sport, spacerując i podróżując po świecie.

Address: ul. Fałata 6/48 Warszawa