Trenerka

Agata Szymków

Gestalt to?

Terapia Gestalt służy również rozwojowi osobistemu.
Każdy człowiek posiada potencjał, talenty i umiejętności. Ważne jest by umieć do nich sięgnąć, by korzystać z tego, co jest naszym zasobem. Rozwój może dotyczyć polepszenia komunikacji, poprawy relacji z innymi, czy nawet satysfakcji osobistej.

Jestem psychoterapeutką i superwizorką Gestalt (certyfikowaną przez EAGT).

Swój styl terapeutyczny rozwijam nie tylko podczas szkoleń i interwizji czy inspirując się literaturą przedmiotu, ale też obserwując przyrodę i jej cykle, jej rzeczywistość tu-i-teraz, w której każda kropla, nasionko, istota zawierają cały możliwy potencjał a rozwijają go w połączeniu z ekosystemem i dzięki jego wsparciu.

Od 2018 roku tłumaczę treningi, warsztaty, cykle szkoleniowe i superwizje w nurcie Gestalt z języków angielskiego i hiszpańskiego, dzięki czemu mam możliwość poszerzać swoje rozumienie terapii Gestalt.

Od kilkunastu lat prowadzę gabinet we Wroclawiu, wspieram też superwizyjnie jedną z wrocławskich szkół demokratycznych i współtworzę inicjatywę Superwizje Gestalt.

Działam na rzecz integracji wrocławskiego środowiska Gestalt i mam swój wkład w projekt Humans of Gestalt na kanale YouTube.

Praca z grupą zasila mnie i poszerza moje zawodowe horyzonty.

Phone: 609 826 754
Address: Wrocław, ul. Grabiszyńska 75a/6.